Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

23-25 червня 2017 року відбувся Круг поселень України, що пройшов у Поселенні родових помість «Роднікі» (Харківська область). 
На Кругу прийняли участь представники 9 поселень родових помість. 
На Кругу розглядалися різні теми щодо обміну практичним досвідом життя у родових помістях та практичні кроки щодо розвитку руху родових помість: 
1. Тема - Виховання та освіта дітей в поселеннях та помістях 
Розглянуто питання щодо виховання дітей в любові до землі, створення родового помістя, як простору любові яке стане рідним для дітей, малою батьківщиною, що надихатиме дитину все подальше життя. Учасники кругу поділилися своїми освітніми практиками, що застосовуються ними у навчанні дітей (екстернат, самоосвіта). 

Як один з нових варіантів освітньої практики запропоновано почати відновлення традиції навчання дітей волхвами. Волхви – люди,що володіють певними знаннями, готові поділитися своїми знаннями та мають здібності донести їх до своїх учнів. Тому запропоновано кожному проаналізувати свої власні здібності та знання і у випадку відповідного бажання заявити про своє бажання спробувати себе у ролі волхва. Батьки дітей, що живуть в поселені зі свого боку будуть створювати умови для прийняття волхвів та передачі знанням дітей та дорослих. Проект Школа Волхвів запропоновано обговорити на форумі порталу Родові помістя України - rpu.org.ua 
2. Тема - Створення власної політичної партії 
Після обговорення питання створення партії та аналізу стану руху родових помість в країні, було прийнято спільне рішення не створювати поки свою політичну партію через те, що у поселенців не вистачає достатньо досвіду політичної роботи, не всі поселення та учасники руху творців родових помість усвідомлюють роль власної політичної партії, поки недостатньо свідомих та активних людей для забезпечення ефективної діяльності партії. Тим поселенцям, що вважають, що політична партія все ж таки необхідна, було запропоновано прийняти участь у розробці образа щасливої родової країни, робота в цьому напрямку запропоновано проводити на форумі порталу Родові помістя України - rpu.org.ua 
3. Тема – Практичні кроки, які ми можемо зробити сьогодні для розвитку руху творців родових помість 
Під час обговорення шляхів та можливих кроків щодо подальшого розвитку руху родових помість та поселень запропоновано наступне: 
1) Приймати активну участь у святах, фестивалях, інших заходах руху творців родових помість, що дає можливість обміну досвідом між поселенцями та навчання на помилках та успішних прикладах інших; 
2) Створити власну громадську організацію у поселенні, регіоні. Громадська організація, як механізм взаємодії з органами влади та іншими суспільними інституціями дозволяє вирішувати багато питань розвитку поселення. З питань створення громадських організацій звертатися на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . 
3) Приймати активну участь у суспільному житті вашої місцевості, налагоджувати взаємозв’язки з державними адміністраціями, іншими громадськими організаціями екологічного напрямку тощо. 
4. Приклади самодостатніх помість та поселень, економіка у поселеннях 
Своїм прикладом організації самозабезпечення життя у родовому помісті поділилися усі учасник Кругу. 
5. Тема – практичний досвід життя в родових поселеннях та помістях 
Обговорення практичних питань життя в родових помістях та поселеннях відбулося під час екскурсії по поселенню Роднікі. Усі учасники Кругу із задоволенням відвідали родові помістя, ознайомилися з досвідом облаштування родових помість та поділилися своїм практичним досвідом.