Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Запрошуємо представників поселень родових помість розмістити заходи, що плануються вами у цьому році у «Календарі подій» на сайті «Родові помістя України».

Календар подій дозволить вам запросити до себе на свято, день відкритих дверей, семінар тощо усіх бажаючих, а також самим бути в курсі, які заходи і де проходять, щоб завчасно спланувати свою участь у них.

На сьогодні вже відомі наступні заходи, що відбуватимуться у 2018 році:

Березень

24-25 березня  - Святкування весняного сонячного сонцестояння

Кінець березня (час уточнюється) – Весняна зустріч координаторів Співдружності творців родових помість (місто Київ)

Квітень

Середина квітня (час уточнюється) – Весняна толока у Поселенні родових помість «Журавлі» (Чернігівська обл.)  - посадка дерев, планування території та підготовка до свята «Розмова з Богом у 2020 році»

Червень

23-24 червня – Купальські свята

Кінець червня (час уточнюється) – Круг поселень України буде проходити у Поселені родових помість «Журавлі» (Чернігівська обл.)

Липень

23 липня – святкування Дня дачника – у всіх поселеннях родових помість

Серпень

24 серпня (час уточнюється)  - Фестиваль «Землетворіння» (поселення «Росичі» Черкаська обл.)

Вересень

15-16 вересня – День родових помість та екопоселень у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові (місто Київ)

22-23 вересня – Будянський ярмарок – Поселення родових помість «Будянське»

22-23 вересня - Святкування осіннього сонячного сонцестояння

Жовтень

Середина жовтня (час уточнюється) - Толока у Поселенні родових помість «Журавлі» (Чернігівська обл.)  - посадка дерев, підготовка до свята «Розмова з Богом у 2020 році»

 

Крім перерахованих подій є ще одна, що не увійшла у перелік.

У зв’язку з надходженням багатьох заявок та запрошень прийняти у себе Караван сонячних бардів, що проходив у минулому році, проводиться робота по підготовці  Каравану сонячних бардів  «Співдружність»  на червень-серпень  2018 року.

Усім хто бажає прийняти у себе Караван просимо свої заявки та пропозиції надсилати завчасно, щоб врахувати їх під час підготовки маршруту Каравану і тоді він обов’язково завітає і до вас.

Інформацію про ваші заходи для включення їх в «Календар подій», а також заявки на прийом Каравану направляйте на адресу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про свої заходи, що заплановані на 2018 рік повідомляйте – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.