Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

27-28 жовтня 2018 року відбулася осіння зустріч координаторів Співдружності творців родових помість України, на ній прийняли участь 25 учасників з 12 родових поселень та помість.

Після обговорення питань порядку денного зустрічі було прийнято наступні спільні рішення:

 

 1. Створення громадських організацій в поселеннях, регіонах – види організацій та нові можливості.

Після обговорення можливостей, що надає громадська організація, як інструмент реалізації проектів, було прийнято рішення про необхідність створення громадських організацій та об’єднання їх у загальноукраїнську мережу.

На сьогодні вже створено 5 громадських організацій, що мають однакову статутну мету – сприяння створенню та розвиток родових помість та поселень:

 1. «Київське регіональне об’єднання творців родових помість»
 2. «БлагоРода» (Житомирська область)
 3. «Волинські первоцвіти» (Волинська область)
 4. «Гопаки» (Полтавська область)
 5. «Творців родових помість» (Дніпропетровська область)

Консультативну допомогу по створенню громадських організацій та зразки документів можна отримати звернувшись на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 1. Організація Каравану Сонячних Бардів у 2019 році.

Після підведення підсумків Каравану у 2017 року та обговорення пропозицій по організації прийому Каравану вирішили – розпочати підготовку Каравану у 2019 році.

Запропоновано звернутися до представників поселень та помість для збору заявок про бажання прийняти Караван у себе в поселенні-місті.

Розробити перелік рекомендацій щодо організації концертів та прийому Каравану на місцях. Запропоновано більше уваги приділити можливості організації спілкування каравану у поселеннях для обміну досвідом та налагодження взаємодії між регіонами.

 1. Організація Свята «Розмова з Богом у 2020 році» у поселення Журавлі (Чернігівська область).

Обговорено хід підготовки до свята та шляхи активізації підготовчих робіт. Запропоновано розробити чіткий план дій з описом робіт, термінів проведення толок, здійснити розробку проекту планування території Свята.

 1. Рідна партія – як частина суспільного життя.

Учасники зустрічі обговорили питання процедури створення партії, проаналізували минулий досвід та дійшли висновку про необхідність поновлення роботи по створенню власної політичної партії та прийняли рішення – створити робочу групу по доопрацюванню установчих документів партії та підготовки до процедури реєстрації партії.

 1. Свято родових помість у Пирогові – удосконалення свята.

Під час обговорення досвіду проведення свята у Пирогові, для учасників свята, запропоновано наступні удосконалення:

 • запропонувати учасникам ярмарки здійснити поступовий перехід на екологічну упаковку товарів (можливе використання паперових пакетів, еко - торбинок тощо).  
 • заїзд учасників ярмарки здійснювати у п’ятницю, напередодні свята, це дасть можливість якіснішої підготовки до свята, спільної праці до підготовці святкової території, спілкування учасників свята між собою у ввечері.
 • Приймати активну участь у волонтерській допомозі під час свята: зустріч гостей свята, роздавання гостям свята флаерів та календариків, допомога на кухні та інша волонтерська робота.
 1. Рідний журнал – наповнення та засоби донесення до суспільства

Було обговорено результати розповсюдження Рідного журналу та отриманих на нього позитивних відгуків.  Для спільної творчості було прийнято спільне рішення створити Редколегію у складі: Володимир Козару, Петро Монец,Віктор Бурьян, Анна Поліщук, Коля Федоровський, Ладомир Сорока, Сергій Колеснік, Іван Решта, Макар Травкін.

Фінансування друку журналу здійснювати власними коштами (можливе залучення коштів партнерів за умови погодження їх матеріалів редколегією).

 1. Кооперація між поселеннями. Заробіток в поселені.

Під час обговорення питання заробітку в поселенні чи помісті було проведено обмін досвідом щодо реалізованих можливостей. Наведено приклади кооперації між поселеннями.

Усім поселенцям у випадку наявності надлишків вирощеної-виготовленої продукції запропоновано реалізовувати її через магазини «У.Дачник» у місті Києві (Петро Монец).

 1. Сайт РПУ – спільне фінансування, наповнення та участь у соцмережах.

Після обговорення питань підтримки та наповнення сайту, усім учасникам зустрічі запропоновано активніше інформувати про свої заходи (анонси майбутніх заходів та репортажі проведених заходів).

Також поінформовано про нові можливості сайту, плани його розвитку та висловлено прохання про його інформаційну підтримку у соцмережах через репости на власних сторінках.

Для оплати домену та хостінгу сайту здійснити спільне фінансування сайту до середини листопада.