Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

 

 

Міжнародний Форум Творців Родових Помість

Місце проведення - Україна, Волинська область, Спортивно-оздоровчий комплекс на березі Шацьких озер.

Дата проведення - 9-14 липня 2019 року

 

Запрошуємо взяти участь в Міжнародному Форумі Творців Родових помість, який буде проходити 9-14 липня 2019 року.

Форум надасть всім унікальну можливість для обміну досвідом та інформацією між родовими поселеннями і помістями, які створюються в усьому світі, а також можливості надання світовій громадськості нового світогляду і способу життя, який вже успішно реалізується в багатьох країнах.

Форум стане чудовою можливістю показати новий світогляд людини і суспільства, наші спільні досягнення та спланувати подальші кроки до розвитку спільноти людей, що створюють майбутнє Землі.

Однією з основних завдань майбутнього Форуму є налагодження ефективної взаємодії між поселеннями і помістями різних країн, створення загальної стратегії розвитку для миру і процвітання на планеті.

На Форум запрошуються всі жителі родових помість і поселень з ближнього і далекого зарубіжжя, а також всі читачі книг Володимира Мегре.

У програмі Форуму:

- Міжнародна науково-практична конференція «Родові помістя - новий світогляд і шлях становлення миру і процвітання»;

- Круглі столи з питань практичного досвіду облаштування родових помість і поселень, приклади успішного підприємництва та місцевої економіки, освіти, еко-будівництво і побут, сад і город, а також інші практичні питання життя в родових помістях;

- Виставка-Ярмарок продукції вирощеної-виготовленої в родових помістях та поселеннях;

- Майстер-класи з ремесел і занять від жителів родових помість і поселень;

- Свято води і здоров'я;

- хороводні-ігрова програма, концерти бардів, дискотека, кінопокази, вечір знайомств для знаходження своїх половинок і багато інших сюрпризів чекає вас на Форумі Творців Родових Помість.

 

Подати заявку на участь у Форумі можна за посиланням: https://goo.gl/forms/XcL1Yc8nYNtbYjMo1

Організаційний внесок: відсутній, участь в ярмарку - безоплатна, проживання - за цінами спортивно-оздоровчого комплексу (буде вказано пізніше).

Вітається внесок кожного в підтримку спільної справи !!! (Фінансова підтримка, волонтерство або будь-який посильний внесок для загальної користі)!

Беручи участь у Форумі - ми створюємо наше спільне майбутнє!

 

Організатор: Міжнародна громадська організація «Міжнародна Співдружність Творців Родових Помість»

Місце проведення: Спортивно-оздоровчий комплекс на березі Шацьких озер.

Шацькі озера - одна з найбільших груп озер в Європі, включені в Національний природний парк «Шацькі озера».

Озеро Світязь, який входить в цей склад - найбільше озеро України. Його глибина 58 метрів, а це значно більше, ніж в Азовському морі або карпатському Синевирі. За глибину і площу Світязя (27,5 квадратних кілометрів) місцеві жителі називають його українським Байкалом. Крім Світязя до Шацькому природному парку відносяться ще двадцять два озера, в тому числі Пулемецьке, Пісочне, Кримне та Луки.

Найбільше, що привертає в ці місця - кристально чиста вода Світязя та Пісочного. Люди називають їх «Голубими очима Волині». Більш того, вода цих озер вже давно досліджена, і відомо, що вона володіє оздоровчими властивостями, завдяки гідрокарбонатно-натрієвих змістом з невеликою мінералізацією.

Хвойні ліси, цілющі грязі, найчистіша вода, щедрі дари лісу - ось причини, чому сюди варто приїхати!

Додаткова інформація та ваші пропозиції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://rpu.org.ua