Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

 

22-24 березня 2019 року відбулася весняна зустріч координаторів Співдружності творців родових помість України, на ній прийняли участь представники 11 родових поселень та помість.

Після обговорення питань порядку денного зустрічі було прийнято наступні спільні рішення:

1.         Організація громадських організацій в поселеннях та регіонах.

Після обговорення процесу створення громадських організацій в регіонах,  прийнято рішення - продовжити роботу по створенню організацій.

2.         Питання підготовки до реєстрації «Рідної партії».

Після обговорення ситуації, що склалася відносно державної реєстрації партії, прийнято рішення - продовжити роботу по підготовці до реєстрації партії.

3.         Підготовка другого номеру «Рідного» журнал.

Після обговорення питань змістовного наповнення та процесу фінансування видання журналу, прийнято рішення: продовжити збір коштів для видання журналу та залучення зацікавлених авторів у спільному наповненні та фінансуванні видання журналу.

4.         Міжнародний Форум Творців Родових Помість 9-14 липня 2019 року на Шацьких озерах, прийнято рішення – спільно доопрацювати Програму Форуму та надати взаємну допомогу щодо розповсюдження інформації про Форум у соціальних мережах та запрошення до участі у ньому широкого колу зацікавлених осіб.

5.         Свято родових помість та екопоселень у Пирогові 28-29 вересня 2019 року.

Після обговорення спільних заходів щодо організації свята прийнято рішення – активізувати роботу щодо підготовки 5-го ювілейного свята, зокрема:

  • підвищення якості представлення товарів з поселень та інформаційних стендів
  • організації еко-лекторія на святі (подати заявки для участі у лекторії, приблизний час лекції 1 година)
  • проведення конкурсу «Кращий продукт з родового помістя»

6.         Співпраця з іншими рухами та організаціями.

Після обговорення можливих шляхів співпраці прийнято рішення – визнати за можливе і корисне співпрацю з іншими екологічними рухами та організаціями країни за умови їх відповідності принципам екологічності, чистоти помислів та моральних принципів.

7.         Сайт «Родові помістя України» та взаємодія членів Співдружності.

Після обговорення стану фінансування та наповнення сайту РПУ прийнято рішення – активізувати інформаційну роботу щодо наповнення  актуальними новинами та подіями з помість та поселень. Доповнити сайт розділами – творчість, досвід поселенця, часто запитувані питання, чат. Визнати неефективним Форум сайту та закрити його. Продовжувати розвивати ефективну взаємодію між членами Співдружності через служби месенджерів.

7.1.      Робота відеоканалу РПУ.

Запропоновано визначити перелік бажаючих спільно створити відеофільми про родові помістя для розробки сценаріїв цих фільмів та проведення зйомок фільмів.

8.         Організація Каравану бардів у 2019 році.

Після обговорення можливостей організації каравану у 2019 року прийнято рішення – продовжити роботу по опрацюванню можливостей організації та проведенню каравану з 1 червня 2019 року.

9.         Літній сімейний табір.

Після обговорення можливостей організації літнього табору, прийнято рішення – розпочати підготовку до проведення табору на базі поселення Ємел’янівка.

10.       Підготовка до толоки-підготовки до Свята «Розмова з Богом у 2020 році».

Після обговорення плану підготовки до свята прийнято рішення – активізувати проведення толок та залучення інших поселень до спільного проведення заходу. Провести весняну толоку 6-9 квітня 2019 року.