Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Краундфандінг (фінансування гуртом) купівлі квадрокоптера від відеоканалу «Родові помістя України».

Відео канал «Родові помістя України» розпочав свою роботу два роки назад зі створення циклу відеофільмів про родові помістя та поселення України і продовжує створювати їх до сьогодні.

Наразі, скоро відбудеться ПРЕМ'ЄРА нового циклу програм-діалогів з творцями родових помість з усієї України!!!! Тому, підписуйтесь на канал «Родові помістя України» на YouTube, аби не пропустити вихід цих фільмів!!!

А сьогодні, ми пропонуємо вам

прийняти участь у новому благодійному проекті каналу - збору коштів для придбання квадрокоптера для зйомок родових помість та поселень з висоти пташиного польоту.

Придбання квадрокоптера дозволить подивитися на родові помістя та поселення з нової точки зору та створити якісно нові фільми про розвиток помість та поселень впродовж багатьох років, створювати цікаві фільми про свята, фестивалі, різноманітні акції, хороводи, що проводяться у русі родових помість по всій України.

Ви можете легко долучитися до спільного творіння – зробити свій вклад у зйомки нових фільмів про родові помістя та поселення. Ціна квадрокоптера складає 55 т.грн. і ми пропонуємо усім бажаючим проголосувати своїми грошима – підтримати цей проект!

Тим, хто підтримає проект з придбання квадрокоптеру у певному розмірі, на знак вдячності від каналу «Родові помістя України»  отримає:

- більше 500 грн. – чашку з логотипом «Родові помістя України».

- більше 1 000 грн. – серію фото та відеоматеріалів з вашого помістя чи поселення.

- більше 10 000 грн. – зйомку-створення фільму про ваше поселення чи помістя (чи про помістя-поселення за вашою пропозицією) зі спільною розробкою сценарію!!

Не залишайся байдужим – зроби свій вклад у створення нових позитивних фільмів про родові помістя та поселення України та поширення ідеї у суспільстві.

 

Гроші на придбання квадрокоптера збираються на розрахунковому рахунку Громадської організації «Благорода», або картці Приватбанку:

- Розрахунковий рахунок Громадської організації «Благорода» - р/р 26007055822193 у Приватбанку МФО 311744 ЕДРПОУ 39918399,

- Картка Приватбанку –  5168 7422 2715 6506.

Дякуємо за підтримку та спільне творіння!!