Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Шановні творці родових помість!!!

Вітаємо вас на порталі Співдружності творців родових помість!!

Ми раді, що ви долучаєтеся до роботи порталу та маємо надію, що спільно ми зможемо не тільки створити повноціний інформаційний портал про родові помістя України, але і спільно допомагати один одному у розвитку наших родових помість та поселень.

На початку, хочемо поставити вас до відома, щодо порядку розміщення матеріалів на порталі.

На початку, хочемо поставити вас до відома, щодо порядку розміщення матеріалів на порталі.

Розміщувати інформацію на порталі ( додавати події в календар, заявляти новини)  мають право тільки зареєстровані творці родових помість. Для реєстрації заповніть Реєстраційну форму на порталі та направте повідомлення адміністраторам порталу, про те, що ви маєте намір мати доступ до форм розміщення інформації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Після відкриття вам доступу до форм розміщення інформації ви отримаєте відповідне повідомлення. Якщо ви хочете розмістити інформацію про ваше помістя та поселення, а також подавати інформацію щодо вашої продукції на ярмарок - надсилайте ваші матеріали на адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зверніть увагу, що всі ваші інформаційні повідомлення не зразу публікуються на порталі. Адміністратори порталу мають право переглянути їх на відповідність тематиці родових помість і погодити їх розміщення на порталі. Якщо, виникне якесь питання, ви можете діяти відповідно до Правил порталу.

Зверніть увагу, що ви також можете стати адміністратором порталу, якщо ви дійсно активний творець свого родового помістя, маєте довіру до вас однодумців-сусідів, вільний час для громадської роботи та достатньо швидкісний доступ до мережі Інтернет.

Тож запрошуємо вас до спільного творіння та радості від нього для усіх!!