Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Співдружність творців родових помість - спільна ініциатива творців родових помість, покликана координувати спільні зусилля для розвитку родових помість в Україні шляхом взаємної підтримки та взаємодопомоги.

Ідея створення Співдружності виникла після проведення першого Свята родових помість у Пирогові (вересень 2015), була озвучена Громадською організацією "Київське регіональне об'єднання творців родових помість" після чого проводилися обговорення цієї пропозиції у поселеннях родових помість.

Співдружність творців родових помість було засновано під час проведення Кругу поселень України 1-4 липня 2016 року у поселенні родових помість Ємельянівка (Житомирська область), як відкриту форму взаємодії. Кожне бажаюче поселення чи помістя може приєднатися до Співдружності направив іншим учаникам Співдружності відкриту Заяву про своє приєднання, вказавши той перелік інформації про себе, який вважає за потрібне. 

Після обговорення та пошуку шляхів обєднання зусиль з розвитку руху родових помість в Україні було проведенно Круг координаторів Співдружності (жовтень 2016) на якому прийнято рішення створити об'єднаний інформаційний портал - "Родові помістя України" для коориднації  спільних дій для поширення ідеї родових помість у суспільстві.

Перший крок - запуск інформаційного порталу, візитки руху творців родових помість України.

Другий крок - створення власної соціальної мережі для спілкування поселенців між собою, обмін досвідом та інформацією, спільна інформаційна розсилка, власний інтернет-відеоканал новин та позитивної інформації тощо.

Співдружність творців родових помість - відкрита ініциатива, долучитися до якої може кожен бажаючий шляхом подання інформаційної Заяви про приєднання до Співдружності.

Карта родових помість та поселень України

Свято родових помість в Музеї народної архітектури та побуту у Пирогові (м.Київ, 2016)

images/samples/image-1.JPG
images/samples/image-2.JPG
images/samples/image-3.JPG
images/samples/image-4.JPG
images/samples/image-5.JPG
images/samples/image-6.JPG