Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Поселення, що складаються з родових помість

В Україні вже існує багато сотень родових помість, як окремих, так і об'єднаних в поселення родових помість. Створюються вони на базі покинутих сіл або хуторів, які практично вже зникли, але все таки дочекалися свого другого народження, вже в новій якості - поселень, що складаються з родових помість. Вони створюються і в чистому полі, з виснаженим грунтом, де десятками років велася активна сільгосп діяльність. Люди йдуть на землю з Любов'ю і вдячністю до землі, до нашої матінки-годувальниці. Дбайливо і з трепетом ставляться до неї, відновлюють родючість ґрунту, збільшуються біорізноманіття.

Розвиток тих чи інших поселень відбувається індивідуально, в залежності від багатьох факторів, але кожне з них має свою привабливість та індивідуальність, свій неповторний дух і образ.

Крім поселень родових помість, в Україні існують також і поодинокі родові помістя, які створюються окремими родинами, котрі повернулися на батьківську чи дідівську землю, відроджувати свої родові помістя і продовжувати справу своїх предків.

А серед безлічі існуючих в Україні поселень вже є такі, які охоче діляться своїм досвідом, запрошують в гості і на свята. Пропонують вироби ручної роботи, і екологічно чисті продукти харчування.

Якщо вас зацікавило, як все-таки живуть поселенці в своїх родових маєтках і поселеннях пропонуємо вам особисто познайомитися з ними на їх веб-сторінках та блогах про їх життя на родовій землі.

Каталог існуючих поселень в Україні можна подивитися на наступній сторінці Каталог поселень та родових помість України.

Більш детально зрозуміти суть родового помістя і глибше дізнатися про ідею створення родових помість ви можете безпосередньо з першоджерела - книг письменника Володимира Мегре.

 

 

 

Карта родових помість та поселень України

Свято родових помість в Музеї народної архітектури та побуту у Пирогові (м.Київ, 2016)

images/samples/image-1.JPG
images/samples/image-2.JPG
images/samples/image-3.JPG
images/samples/image-4.JPG
images/samples/image-5.JPG
images/samples/image-6.JPG