Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Родове помістя

З початку 21 століття в Україні почав активно розвиватися рух творців родових помість – людей, які задумалися над сенсом свого життя, вирішили змінити його в кращу сторону, і які почали облаштовувати свої родові помістя. За словосполученням «родове помістя» стоїть дуже древній і в той же час сучасний образ та ідея, яка викладена в книгах Володимира Мегре.

Давайте коротко розглянемо, що таке родове помістя?
Родове помістя – це ділянка землі площею 1 - 2 га., на якій живе одна родина. Родове помістя може створити кожна людина згадуючи з вдячністю своїх предків і для щасливого життя своїх нащадків. Щоб краще зрозуміти образ і саму суть словосполучення «родове помістя» його можна розшифрувати як: «Я збираю рід свій весь і поміщаю його тут».

Родове помістя створюється як самодостатня і самовідновлюється экоситсема із замкнутим біологічним циклом. І таким чином в помісті створюються умови для самодостатнього і повноцінного щасливого життя сім'ї і всього роду.

По периметру родове помістя обсаджується живою огорожею з диких і культурних рослин для збільшення біорізноманіття навколишнього середовища і захисту маєтку від впливу негативних факторів погоди. В маєтку саджається ліс, сад, родове дерево, викопується озеро, обробляється город, будується будинок, баня, за необхідності інші споруди.

Родове помістя - це живий простір, яке створюється з усього різноманіття живих рослин. Рослини, посаджені тобою і твоєю родиною в натхненні, з почуттям Любові формують навколо людини так званий «простір любові». 

Простір, в якому живе енергія Любові. І в такому місці людина постійно відчуває присутність Любові в його Душі, і він же випромінює її в зовнішній світ. Він щедро дарує свою Любов своїм рідним і близьким. І все живе в родовому помісті завжди буде нагадувати усій родині про ті почуття, з якими вони все це висаджували.

Кожна людина наповнює родове помістя світлими думками та інформацією про себе і свій рід.

Родове помістя - це маленька, але відчутна і справжня мала Батьківщина кожної людини, де народжуються і виростають його діти. Тут він завжди зможе відпочити, заспокоїтися і набартися сил.

У родовому помісті відроджуються сімейні цінності та традиції. Тут діти поважають своїх батьків і продовжують їхню справу. Передають у спадок культуру і свої знання наступним поколінням.

У родовому помісті людина може втілювати одне з головних своїх обов'язків – удосконалювати навколишнє середовище. Через вдосконалення себе, свого помістя, людина вдосконалює весь навколишній світ, і робить всю Землю квітучим райським садом.

У родовому помісті людина творить світлі образи, прагне створити щасливу сім'ю, наповнити сенсом своє життя, і жити в гармонії з природою, тваринами і людьми.

У родовому помісті люди прагнуть поліпшити екологію навколо себе. Тому користуються натуральними засобами гігієни, використовують тільки органічні добрива для поліпшення родючості грунту, розподіляють і мінімізують кількість вироблених відходів.

Люди, які створюють родове помістя, ведуть здоровий спосіб життя. Тримають себе в хорошій фізичній формі і намагаються випромінювати тільки світлі і позитивні думки і почуття.

Створити своє родове помістя – значить по-справжньому забезпечити свою сім'ю всім необхідним для здорового, гармонійного та щасливого життя.

Карта родових помість та поселень України

Свято родових помість в Музеї народної архітектури та побуту у Пирогові (м.Київ, 2016)

images/samples/image-1.JPG
images/samples/image-2.JPG
images/samples/image-3.JPG
images/samples/image-4.JPG
images/samples/image-5.JPG
images/samples/image-6.JPG